1-0 İkinci Galibiyet Güzel Ama…

Beşiktaş en nihayetinde 2. galibiyetini aldı. Ancak 1-0’lık galibiyet bence yeterli değil hala. Nobre’nin 2. dakikada kaçırdığı gol saç baş yolduracak düzeydeydi. Sonrasındaki 10 dakika boyunca Beşiktaş baskısının ardından Denizlispor ataklarının çoğalmış olması da ‘Beşiktaş bu mu?’ sorusunu akıllara tekrar soktu. Mustafa Denizli’nin hala kuramadığı ve hatta her hafta oyuncu değişikliklerine gittiği bir takım ne kadar devam edebilir ki?

Yusuf’un oyunu ilk 10 dakika gitti. Abicim 4 kişiyi geçmeye çalışarak iyi güzel bir oyun ortaya koymaya çalışıyor olabilirsin ama sonrası nerde? Tabata forvetlerde ve atak oyuncularında bulunması gereken ‘fırsatçılık’ özelliğini konuşturdu ve üç kişinin arasında kalan (3 Beşiktaşlı) topu kendi çabalarıyla kaleye gönderdi. Bu arda DenizliSpor Kalecisine de helal olsun demek istiyorum. Gerçekten güzel bir maç çıkardığını düşünüyorum. Hatta Yıldırım Demirören’e bi çıtlatalım da 12 Milyon Euro fiyata alalım bu kaleciyi.

İşin sonunda çArşı grubunun da vermediği destekle maç 1-0 bitti. Haklıydı da destek vermemekle. Bugüne kadar oynadığı maçlarda bize 3-4 gol yedirten Rüştü gene kaledeydi. Bugün de az kaldı gol yiyorduk.

Beşiktaş kazandı ama kötü bir maçtı…