CWidget Countdown!


Notice: Undefined index: short_description in /home/u989750086/domains/wpadami.com/public_html/wp-content/plugins/s-fonks/s-fonks.php on line 241

Yeni eklentimin adını umarım beğenirsiniz. Basit şekilde geri sayım yapan bir eklenti. Aslında bir bileşen, yani bir widget. Bütün amacı sizin belirlediğiniz bir tarihe kaç gün, kaç saat, kaç dakika ve hatta kaç saniye kaldığını gösteriyor. Auto Attachments gibi ihtiyaç üzerine çıkardığım bir iş. Ama madem bunu WordPres.org altında yayınladık, geliştireceğim :)

Eklentinin en olmazsa olmazı ve temeli jQuery Countdown adındaki jQuery eklentisi. İlerleyen günlerde eklenti içersinde şablon olarak değiştirilebilir bir özellik de sunacağım. Ama şimdilik tek bir amacı var, geri saymak…

Eklentiyi Başlangıç (Dashboard) alanından Eklentiler>Yeni Ekle yolunu izleyerek “CWidget Countdown” adıyla arama yaptırarak kurabilirsiniz. Kurulum sonrasında Görünüm>Bileşenler yolundan ulaşabilirsiniz.

Burada uyarmak istiyorum temanız bileşen uyumlu değilse çalışmaz. Ama temama müdahale eder bileşen eklerim diyorsanız şurada bulunan bileşen desteği eklemek hakkındaki yazımdan da yararlanabilirsiniz.

Bu alanda bileşen alanınıza ekleyebileceğiniz bir alan göreceksiniz. Gerekli ekleme işeminden sonra, bileşen başlığında şöyle bir alan açılacak.

bilesen_gorunum

Bu alanda göreceğiniz ayarlar ve açıklamaları;

Bileşen Başlığı : Görünecek başlık
Bitiş Tarihi (Y.A.G): Geri sayımın biteceği tarih (Yıl.Ay.Gün örn. 2013.12.31)
Dil: jQuery eklentisinde çokça dil seçeneği vardı. Aynı şekilde siz de bunlardan birini seçebilrisiniz.

Umarım işinize yarar bir eklenti olur.
Selametle

CWidget Countdown v.2.0

Eklenti Adı CWidget Countdown
Güncel Versiyon 2.0
Eklenti Yazarı Serkan Algur
Min. WP Versiyonu 3.6
Maks. Uyumluluk 5.0.21
Son Güncelleme 2019-02-05 8:07pm GMT
Toplam İndirilme 4,978
Açıklama
WordPress Veritabanı WordPress.org Üzerinde Görüntüle