Gece gece

Gece Gece Aklıma içmek geldi… Güzel birşey İÇki dediğimiz şeyin aslında her türlü “içecek” için kullanıldığını hala bilmeyenlerimiz vardır. Ha bu bir itham da değil :)

Kola vb. içeceklerimiz de “içki” sıfatında yoluna devam ediyor. Hemen aklınıza Bira, viski tarzında alkollü içecekler gelmesin :p. Şu an canım aslında bi sütlü kahve yada Nescafe markasıyla bildiğimiz ve çoğumuzun “üçü bi arada” dediği ve hatta Msn ismimize “Nescafe bile üçü bi arada bi ben tek kaldım” gibi tabirlerini yazdığımız ve bildiğimiz sütlü kahve :) Ama kim kalkacak ta gidip sıcak su koyup kendine kahve yapacak :p.

Konunun dışına kaymadan aslına konu dışı olan bu şey hakkında fazla kafanızı yormayacağım. WordPress altyapısı ile güçlendirilmiş sitemi yeniden açmak güzel birşey. sadece eski konularım yok, aslında var da onları laptopumda bıraktım. Sıfırdan bir site kurmak biraz  zor olsa da -goole ile ilişkilerim açısından-, site içindeki hatalrı ve bazı istenmeyen yazıları da kaldırmış oldum.

Böylece tekrar aranızdyım. Biliyorum çok fazla rabet görmeyen bir site benimkisi ama ben kendi istediğim şeyleri yazdığım sürece de sorun değil. Neyse ben sizi fazla tutmiyim, gidip sütlü kahvemi yani Nescafe mi yapıp içeyim :)

Kalın sağlıcakla…