Ne Ayak?

Bir işe girdim bu günlerde. İş güzel aslında ama bu pazarlama işlerinden biri. Anketörlük işi pek tuttğum bir iş olmadı, bıraktım… Bu işte ise öğlen civarı başlayan  ve gece gerektiğinde 00’da biten bir mesaim var. İşimiz bir ürünü (su filitrasyonlu temizlik ürünü) pazarlamak. Birkaç eğitim alıyoruz bu aralar.

Kendimize güvenimizin ve iyi bir çenemizin olması gereken bir iş bu. Çat kapı yapmıyormuşuz ve randevu vasıtasıyla gidiyormuşuz evlere. Anlatılanlara göre sağlık için birebir bir ürün. Ancak görmek lazım. Görmediğim şeye inanamayan bir insanım ben. Önce göreceğim, sonra inanacağım, sonra da inandığım işi yapcağım. Amma velakin işin yoğun saatlerinin akşam 20-23 arası olması biraz sıkıntı olabilir başlarda. Web tasarım da yaptığım düşünülürse gece evde de fazla mesai yapmam lazım :d

İşte şimdi bu bağlamda düşünürsek benim biraz uykudan kısmak ile sabah erken kalkıp web işlerini yapmam arasında kalacağım görünüyor. Öncelik olarak bu işe ısınırsam biraz daha web işlerine kısa bir süre ile ara verebilirim. Tabii bu siteye de ara verceğim anlamına gelmiyor. Bir iki gün arayla da olsa yazı yazmaya devam edeceğim. Ancak yapacağım yeni sitelere biraz ara verebilrim.

Alıştıktan sonra zamanımı daha rahat ayarlayacağımı düşünüyorum.

Ama şimdi aklımda güzel bir projem var, onu gerçekleştirmek en büyük hayalim ve sanırım bunu yapmadan web site işlerine ara vermeyeceğim. İnşallah bu iş de yapar ondan sonra şimdi çalıştığım işe geçiş yapıp tamamiyle kendimi yeni işime odaklayabilirim.

Bana dua edin!

Selametle…