Beşiktaş – CinCon Maçı Sonrası

Galatasaraylılar üzülmesin Sivasa Maçı Satmazlar ise eski UEFA, yeni Avrua Ligine giderler. Tabii bu başkanlarının paraya ihtiyacına bağlı olarak doğru oranltılı bir düzlemde gittiğinden bu konuda fazla birşey söyleyemeyeceğim. Maç şık ve güzel geçti. Ben maçın geniş özetini TRT nin tekrarlarından izledim çünkü maç sırasında Kapalı Üst Tribünde Alen abinin yanında Beşiktaşıma Aşkımı anlatmaya çalışıyordum. İlk golümüzle çıldırmaya başladık zaten. Ki maç başladığında ilk üçlü ile birlikte başlamıştık iyice coşmaya.

Maçın ilk yarısında pozisyonlardan çıkardığım bizim bastırdığımızdı ki, geniş özetten de bu anlaşılıyor. İlk yarıda ikinci golü bulamamış olmamız gene de ateşimizi söndürmemişti. İkinci yarıda ilk golleri geldi cinconun ve özetten gördüğüm kadarıyla da Profesyonelliğinden dolayı Kewell’i tebrik ediyorum. O kadar güzel bir şut çıkartmış, o kadar düzgün bir vuruş yapmış ki keşke bizden biri de aynı şekilde bir gol atabilseymiş.

Maç 1-1 olunca tabii haklı olarak Sivas ve Trabzon maçından haber alma çabalarımız başladı. Haberler gelmeye başladıkça daha değişik şeyler oldu. Trabzon yeniliyor diye haber geldi, arkasına da Sivas berabere. Bu durumda Beşiktaşım hiç son haftaya kalmadan şampiyondu zaten. Derken Yusuf’un ikinci golü geldi şahane bir biçimde. Maç 2-1 olmuştu. Süper olmuştu böylelikle.

Maç bitene kadar hakeme ne kadar küfür ettik bilemiyorum. Sabri’nin yumruğunu görmedi, Yusuf’a yapılan faulden olacak penaltıyı Yusuf’a sarı kart göstererek devre arası bazı ara döngülerine sebep olmuş olabileceğini düşündürdü bize. Ama yine de Maç 2-1 bitti. Ama staddan çıkmak için bize vakit gelmemişti. 40 dakika kadar stadda hem tezahürat yaptık hem ÇIKMIYORUZ diye tempo tuttuk :)

Başkanımız da bizimle beraber durdu. Ona da teşekkürler diliyoruz.

En sonunda Polisler eşliğinde çıkmak istemediğimizden dağıldık ve tabii dışarda tezahuratlar fora :)

Ben eve döndüm gecenin yarısında.

Son haftaya kalmadı aslında bitti bu iş. Şampiyon BEŞİKTAŞ!

Selametle

[nggallery id=9]