Haydi Maça!

Daha geçen hafta yazmıştım Ankaragücü Maçından önce bu Şampiyonluğu Tescilletmek gerek diye, işte o vakit geldi çattı. Pazar günü akşamı saat 20.00 itibariyle benim ve benim gibi milyonlarca Beşiktaşa gönül vermiş, o aşkı yaşayan arkadaşlarım, kardeşlerim için zaman duracak ve hayat sadece Beşiktaş JK – Galatasaray Maçı içinde atacak. Biz Bu maçı aldığımızda Sivas maçında da bir beraberlik veya mağlubiyet çıkarsa tescil tamamdır.

Bugün bir radyoda, sanırım Lig Radyo yayınında matematiksel hesaplarla “nasıl olur da Beşiktaş ile Sivas lig bitiminden sonra bir maç yaparak şampiyon olamaz/olur kavgasındaydılar :) Yahu ne kadar heveslisiniz Sivas’ın şamiyon olmasına :) Tamam Gene 4 büyükleri arttıralım 5 büyüklere de Sivas bu sene Şamiyon olmasın. Hakkımız bizimdir. Bu sene buraya kadar geldikten sonra ne hakemler, ne kulis oyunları bizi durdurmasın

Neyse geçeyim diğer konuya; Delgado bu maçta oynamıyacakmış. Şu an için sezon içindeki maçlarda ilk yarıdaki yarım(!) performans haricinde pek yoktu zaten. Yani oynamasa da olur. Ama Ekrem’i yetiştirsinler maça. Onun kadar fizik kondisyonu yüksek olan diğer futbolcularımızı da iyi hazırlasınlar maça. Bu maç çetin geçecek.

Arkadaşlar, biletini alan aldı alamayan dev ekranda maç keyfine kaldı. Bende pazar gübü Kapalı altta yerimi alacağım. Sesim kısılana, boğazlarımda bağırmaktan derman kalmayana kadar takımım için tezahurat yapacağım. Sizi de aynı şekilde yine ve yeni db (decibel) rekorları kırmaya davet ediyorum.

Bizim stadımızda olay çıkmadı, çıkmasın da. Lütfen dikkat edelim arkadaşlar.

Zaten yazacak başka birşey bulamıyorum, maç için tezahuratları iyice ezberlemem lazım. Hadi kalın sağlıcakla.

Haydi Maça!