Beşiktaş Korunmuyor!, Hakemler Kondom Takıyor!

Öncelikle bu başlığa bakıp sakın bu adam küfür etti diye düşünmeyin. Bu yazıyı facebookta da yayınlayacağım. Sinan Engin “Beşiktaşı Koruyorlar” demişti hatırlarsınız. Şimdi soruyorum; Bu akşamki Beşiktaş JK- Bursaspor maçından sonra hala Beşiktaşı koruyorlar diyebilirmisin Sinan Engin? Diyebilirsen sana olan tüm güven de, sevinçler de boşaymış sen de biraz para yemişsin herhalde.

Bu aşkamki maça geçelim şimdi. Deniz Çoban harbi çobanlık yaptı. Hemde Bursaspor’a. Krita maç içinde toplam -benim saydığım- 3 elle oynama, 10 üzerinde faul, yak kırma çalışmaları ve benzeri diğer tüm hareketleri yapmasına rağmen hiç kart görmemesi nasıl değerlendirilebilir? Yada şöyle söyliyeyim; İbrahim Toroman’ın yaptığı hareketler elbette hazımsanamaz ama onun elle kestiği pozisyona hiç gözünü kırpmadan Sarı katrı veren Çoban, Bursasporlu oyuncuların yaptığı üç kesme durumuna hiç ses  çıkarmadı nedense. İkinci pozisyonunda direkt İbrahim’i attı.

Bobo’nun pozisyonuna da şöyle bir karşılık vereyim; Shin kendini toplamda 8 kere attı. Hiç kart var mı? Yok. Ah Süleyman baba bu günleri görmemeliydin…

Daha da yazarsam maçla ilgili, kesin küfür ederim. Onun için hiç uğraşmıcam. Sinan Engin Hakemler Beşiktaş’ı korumuyor, Hakemler Beşiktaş Maçlarında Kondom Takıyor!