Twitme 1.6.x Türkçe Dil Dosyası

Arkadaşlar Twitme ile ilgili ilk yazımı aşağıda okuyabilirsiniz. Twitme Eklentisini Türkçeleştirmiş ve eklentiyi yapan kişilere göndermiştim. Bana hala bi geri dönüş olmadı ama belki de yeni bir versiyonlarına ekleyeceklerdir. Bana geri bildirim yapılmadı ama sanıyorum Türkçe dil dosyalarını sizlerle paylaşsam bir sıkıtnı olmaz. Size biraz da bilgi aktaracağım.

TwitMe Kullanan arkadaşlara iyi bir haber olarak da gelebilir, “amman zaten kullanıyorum ayarlarımı yaptım banane” diyenler de olabilir. Ama ingilizce olan bir eklentiyi kullanmak zor da olabilir. Şimdi aşağıda yaptığım ve yapamadığım değişiklikleri size aktaracağım. Önce eklenti hakkında bilgilendireyim.

[singlepic id=37 w=200 h=100 mode=web20 float=]

TwitMe ile Twitter üzerindeki durumunuzu Blogunuza göre ayarlayabilirsiniz. Tüm yazılarınızı TwitMe güncellemesi olarak yayınlayabilirsiniz.

Türkçeleştirme çalışmalarım sırasında değiştiremediğim tek yer Menü alanındaki isimler oldu. Bunu da sanırım başka bir yerden yapmak lazım :D

[singlepic id=38 w=90 h=80 mode=web20  float=]

Diğer Alanların Türkçelerini Buradan Görebilirsiniz.

[singlepic id=36 w=500 h=700 mode=web20 float=]

[singlepic id=35 w=320 h=240 mode=web20 float=]

Ve Dil Dosyası

[download id=”8″]

Zipli Dosyadan Çıkan dosyaları (twitme-tr_TR.mo ve twitme-tr_TR.po) wp-content/plugins/twitme/translation altına atmanız gereklidir.