Beşiktaş’ın Hayırı için Lütfen İstifa!

Evet aynen okuduğunuz gibi. Mustafa Denizli’yi geçen yazımda Glatasaray maçında oynatılan sistemin ardından sitem etmiş ve ufaktan istifaya çağırmıştım. Şimdi lütfen diyerek tekrar istifaya çağırıyorum. Bu maçın ardından da istifa etmeyecekse ya da kovulmayacaksa neden Beşiktaş’ın şampiyon olduğu sezonun sonunda yaşanan bu olaylarla sessiz kalınıyor? Birde bu yazıda Bünyamin Gezer hakkında da konuşacağım.

Şu an Mustafa Denizlinin basın toplantısını izliyorum ve inşallah istifa ettiğini duymak istiyorum. Ama gene pişkinlikle dolu bir toplantı olursa istifaya tekrar çağırıyorum. Hocam Bobô neden Sol Açık oynadı? Bu futbolcu forvet olarak alındı ama sonradan yanlışlık yapıldığı mı ortaya çıktı? Sol Kanat mı oynuyormuş sağlak oyuncumuz?

“Değişen ben de olabilirim” diyor kendisi. Ama Persapolis değil burası hocam. Evet bu ufak enstanteneyi geçeyim. Takım hangi dizlimde çıktı bir bilen var mı? Sağ tarafta oynadığını bildiğimiz Ekrem Dağ ne zaman sol bek oynamaya başladı? İsmail Köybaşı’nın ve İbrahim Üzülmez’in yani bu takımın sol defans bölgesinin oyuncularının sakatlığının olmadığını da biliyoruz. Nedir bu durum? 6.5 milyon Euro verilen bir futbolcu neden oynatılmıyor?

Manchester United maçına çıkartılan ve 77 dakika boyunca çok büyük hata yapmayan bir takım varken Kayseri Spor karşısına neden bu kadroyla, en azından Kemik sayılan oyunculardan çoğu yok yani sol kanat, sağ kanat etkinliği yok?

Her maç farklı düzende oynayan bir takım hiçbir şekilde bir tutum yakalayamıyor. Bunu 5 maçta görmediniz mi sayın Mustafa Denizli? Sizi istifaya çağırıyorum ve yarın Sayın Yıldırım Demirören ile yapacağınız görüşme sonrasında istifa etmiş olduğunuzu duymayı umuyorum.

Bünyamin Gezer… Türkiye liginin hakemlerinden birtanesi… Kayseri Spor takımının toplam 1 dakika içinde kullandığı -söz ettiğim durum taç atışını kullanacak olan oyuncunun yaklaşık 40 m uzaklıktaki bir oyuncuya bırakması-, oyuncularının yerde yattıkları ve her birinin 5 dakika yerde yattığı anda ve sert durumlardaki faul verilmemesi gibi  durumlarda hiçbir müdahalede bulunmayan bir Turkcell Süper Lig hakemi. TFF gözlemcileriniz inşallah maça gelmiştir.

Staddaki bütün taraftarların ona küfür etmesini içine sindirebiliyorsa ve hiçbir düzelme ibaresi de göstermiyorsa tekrar TFF gözlemcilerine sesleniyorum. Eğer biz yanlış yaptıksak varın seyircisiz oynama cezası verin. Ama eğer hakemin hata yaptığını ve kararlarında ikilem yaşadığını düşünüyorsanız lütfen bize hak verin…

Sayın Beşiktaşlı Web Günlüğü Yazarları Siz de böyle mi düşünüyorsunuz bilmek istiyorum…

Tüm gelişmelerin Beşiktaş’ımızın hayrına olması dileğiyle… Selametle.