çArşı Sabaha kArşı!

İşte oradaydım ben. Gerçi sabah karşı ayrılmadık tabii ordan ama işte slogan dedik, gittik eğlendik geri geldik! Beşiktaşımın şampiyonluk kutlamalarının ilk ayağı olan staddaki kutlamaya katılamamın veridiği üzüntüyü anlatmaya ne dilimdeki tüyler yeter ne de sözcükler. Ama çArşının kutlamasına katıldım. Kuruçeşme Arenadaki bu kutlama oldukça güzel geçecekti ve tahminlerimde yanılmadığımı gördüm . Pascal Nouma gelecekti ama Fransa’da işleri olduğundan gelememiş. Canın Sağolsun be Pascal! Seneye yapacağımız kutlamaya gelirsin :)

Evet İddaalıyız! Biz bu önümüzdeki sezon da şampiyon olacağız. Hele bi şu Süper Kupamızı ve Allah Nasip ederse Barış Kupamızı bi alalım da. Gerisi kolay. Neyse kutlamaya geri dönelim.

Kutlamaya Ofiste hazırlanıp kankam Özge’yle beraber yola koyulduk. Yanlış bir karar verip kadıköy trafiğine girsek ve hatta vapuru beklemeyip otobüse binip gene ikincil bir hata yapsak da köprü trafiği ve barbaros bulvarı boş olunca vapurla aynı saatte Beşiktaş meydanına vardık :) Buraya geldiğimizde Bengi’yi ve Sarı’yı da alıp yolumuza koyulduk.

Kuruçeşme Arenaya giden yol sıkışık olunca Semti 5 parmağındaki kılcal damarlar gibi bilen Sarı direkt taksiyi birkaç sokak gezdirdi. Taksici bile ilk kez girdiği Beşiktaş – Ortaköy yolunda kendini bilemedi :) O girip çıktığımız sokakların sonunda sadece Meşhur Ortaköy Meydanındaki dönemeçte trafiğe takılıp Kuruçeşme Arenaya vardık.

Orda da Anıl’ı bekledik ve biletleri kaptığımız gibi kendimizi içeriye attık :) İçerisi tıklım tıklım olmaya başlamıştı bile. Bizde bu kalabalığın arasına karıştık ama içeri girdikten yarım saat 40 dakika sonra.

O arada Gündoğdu, Beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur gibi marşlara büyük bir şevkle bağıra bağıra eşlik ettik. Derken tam anlamıyla hava kararmaya yüz tutumuşken başladı program. Optik başkanı, Barış Akarsu’yu andık. Alen 3lü çektirdi bağırdık. Bu arada sesimizi açsın diye biramızı da elimize aldık. Ortam haliyle daha da coşkulu oldu. Pascal gelemiyo denince koca bir “Hayda!!!” sesi çıktı ağızlardan. Neyse bu olayıda atlatlıp Başkan ve Futbolcularla neredeyse kucaklaştık.

O kadar çok Ricardo Quaresma diye bağırdık ki başkan artık sanırım mesajı almıştır. Bırak Tabatayı başkan. Quaresma gitmeden elden kap geitr onu kaldığı yerden! Tabii bu konu hakkında Beşiktaş Belediye başkanın bastırmasına rağmen birşey demedi Başkanımız. İnşallah anlamıştır coşkumuzdan ne istediğimizi.

Demet Akalın Lütfen ama lütfen canlı performans yapmasın! Beşiktaşlılığına birşey diyemem ama Lütfen Playback Yap Demet!

Bütün gecemizi çılgınlar gibi eğlenerek geçirdik. Güzeldi be.

Çok Sevdik be Abi!

Selametle…

[nggallery id=10]