Turu Atlarız…

İlk maçta Viktoria Plzen ile 1-1 berbaere kalmış olsak da İnönü’de hele ki SEMT’te oynayacağımız bu maçı alırız diye düşünüyorum. İlk maçta ortaya çıkan ortasaha sorununu aşmış olursak bu maçtan galibiyetle ayrılmamız işten bile değil. Çünkü biliyorum ki takım yeni yeni raylara oturuyor. Bernd SCHUSTER yeni taktiklere ve yeni bir düşünceye sığdırmaya çalışıyor Beşiktaşımızı. tabii bu dönem biraz sancılı olacaktır. Mustafa DENİZLİ’nin taktiksel ve düşünsel olaylarının üzerine bu değişim elbet zaman alacak. Ama takıma yapılan yeni takviyeler ve biraz daha taktiksel oluşumların düzelmesiyle bu gece İnönü’ den galibiyet ile çıkmamız kaçınılmaz. Gene de tahtaya vuralım da :)

Guti transferinin ardından bir çok spekülasyon çıktı. Robinho meselesi de bunlardan bir tanesi. Sercan Yıldırım durumu ise sanırım gerçeklecek. Onun gibi bir golcü doğru zamanlarda çok büyük işler yapabilir Bobo ile birlikte.

Bernd SCHUSTER bu maça sanırım Viktoria Plzen maçlarını izleyerek hazırlanmıştır. Keza geçen maç böyle bir durum yok gibi görünüyordu. Keza Maçın ikinci yarısı önlemi aldığında ne olduğunu gördük. Muhtemel ilk yarı saldıracaklardır. Bunu engelleyebilirsek sorun morun kalmaz ortada. Maç saati 21:00, bu saate kadar beklemek zorundayız.

Neyse Sivok’a geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. İnşallah en yakın sürede sahalara döner. 6 ay gibi sürecek bir sakatlık sonrası kendisini inşallah çabuk toparlar.

Dün gece Fenerbahçe kaybetmiş. Maçı izlemedim. Ama onlarda da birşeylerin değişmesi lazım gibi. Galatasaray’a da bu gece 18:00 daki maç için şans diliyorum. Onlar da tur kapısını aralar sanırım.

Bu kadar futbol yeter :) İşlerimin başına döneyim ben. Kendinize iyi bakın, bu sıcaklarda daha da dikkatli olmak lazım…