Auto Attachments 1.5!


Notice: Undefined index: short_description in /home/u989750086/domains/wpadami.com/public_html/wp-content/plugins/s-fonks/s-fonks.php on line 241

WordPress 3.8 geldi, hoşgeldi. Eklentileri güncelleme vakti -en azından uymluluk testleri için- geldi de çattı bile. Auto Attachments 1.5 versiyona ulaşmış olmasından pek bir gurur duyuyorum. Bundan önceki versiyonda eklentinin görünümünü zaten 3.8 ile uymlu bir görünüme sahip olacak şekilde düzenlemiştim ve şuradaki yazıda zaten aktarmıştım. Ufak tefek düzenlemeleri de tamamladım ve en önemlisi buton gruplarında bulunan ufak bir sorunu da çözüm. Şimdilik stabil olan, en uyumlu çalışan versiyon olarak 1.5 ile karşınızdayım.

Buraya gelene kadar çok mesafe katettik. İlk olarak ufak bir fonksiyonla başlayıp bugünlere geldik. Keza eklentiyi yazdıktan sonra WordPress için eklenti yazmak adlı seri makalelerimi bile yayınladım. Yararlanan, bana geri dönüşte bulunan, bulunmayan herkese teşekkür ederim.

Yapılan Değişiklikler

  • WordPress 3.8 ile test edildi. Çalışıyor
  • Seçenek sayfasında buton gruplarında problem vardı, düzeltildi
  • Modal alanı (kısa kod paneli) kontrol edildi, problem görülmedi
  • YAPILACAK listesine iş eklendi: Yazı içindeki dosyaları tanıyan fonksiyon yazılacak

Yukarıdaki liste ufak şeylerin yapıldığını düşündürse de bana birkaç saate mal oldu. Uygun buton gruplama kodunu ortaya çıkartana kadar beynim çatladı :) Bu arada yapılacak listesine yeni bir öğe aldım. Yazı içindeki resim vb diğer desteklenen türleri bulacak ve bunları galeri kısımda (ya da gösterim kısmında) tekrarlatmayacak bir fonksiyon yazacağım. Ama şu an o kadar yorgunum ki, yatıp yarın sabah işe gitmek için hazırlanacağım.

Hadi Selametle

Auto Attachments v.1.8.5

Eklenti Adı Auto Attachments
Güncel Versiyon 1.8.5
Eklenti Yazarı Serkan Algur
Min. WP Versiyonu 3.0
Maks. Uyumluluk 4.9.25
Son Güncelleme 2018-01-17 7:38pm GMT
Toplam İndirilme 35,161
Açıklama
WordPress Veritabanı WordPress.org Üzerinde Görüntüle

Comments are closed.