Widget Customizer eklentisi…

WordPress görsel tasarım ve geliştirme ekibi 3.8 yayınlanmasının ardından hummalı çalışmalarına devam etmekteler. Bununla birlikte bileşenler alanında gelişmelere imza atmaya devam ediyorlar. Bu değişiklikleri zaten görmüş olmalısınız, tema seçim alanları, bileşen düzenleme alanları ve diğer yeni alanlar WordPress altyapısını daha iyi hale getiriyor.

Widget Customizer eklentisi WordPress 3.9 ile sistem köküne (WordPress Core) dahile edilmesi planlanan bir özelliği size sağlıyor. Tıpkı bu yönetim alanını daha önceden test etmemizi sağlayan MP6 Eklentisi gibi. Eklenti Görünüm>Özelleştir alanında bulunan şablon düzenleyicisi bölümüne bileşenlerinizi yerleştirebileceğiniz, düzenleme, sıralama vb. değişiklikleri gerçekleştirebileceğiniz görsel bir alan oluşturuyor. Böylelikle siz körü körüne bileşen eklememiş oluyorsunuz. Bu alanda yeni bir bileşen ekleyebiliyor, varolanları düzenleyebiliyorsunuz.

Aşağıda bulunan videodan da kullanımını görebileceğiniz eklenti işinize ve işimize çok yarayacağa benziyor. Şimdiden yeni özellik hayırlı olsun…

Ekran Görüntüsü Tıkla Büyüsün

widget-customizer-eklenti-görünüm-detayi

Youtube Tanıtım Videosu

Eklenti Bilgisi

Widget Customizer v.0.15.1

Eklenti Adı Widget Customizer
Güncel Versiyon 0.15.1
Eklenti Yazarı X-Team
Min. WP Versiyonu 3.7
Maks. Uyumluluk 3.8.21
Son Güncelleme 2015-02-25 1:42am GMT
Toplam İndirilme 36,672
Açıklama
WordPress Veritabanı WordPress.org Üzerinde Görüntüle