Blogunuza Sosyal İmleme Çubuğu Ekleyin…

WpFunc sitemde yayınladığım bir eklentisiz geliştirme amaçlı kodlardan birtanesi. Güzel bir parça. Yalnız Uyarmalıyım sadece WordPress için kodlanmıştır. Diğer sistemlerde (Joomla vb.)kullanmak için kendi sisteminize göre konfigüre etmeniz gerekmekte. Sanırım bu işi de zorlanarak yapmazsını 😀 Geçelim Şimdi kodlara…

İşte o Kod…

[notice type=alert]Eğer WordPress sisteminde yeniyseniz ya da PHP kodlama üzerine pek bilginiz yoksa bu kodu kullanmanızı pek tavsiye etmiyorum. Çünkü WordPress tema sisteminden iki dosyaya müdahale edeceğiz. Bunlar single.php ve style.css.[/notice]

Öncelikle yedek alarak ftp programı kullanarak temanızdaki single.php dosyasını indirin. Sonra açarak şu kodları istediğiniz yere yada content alanının aşağısına yerleştirin.

Bu işlemi yaptıktan sonra ftp üzerinden style.css dosyasını indirin ve aşağıdaki kodları style.css dosyasının en sonuna yapıştırın.

Bu işlemi de yaptıysanız yaptıklarınızı son kez kontrol ederk single.php ve style.css dosyasını direkt olarak aldığınız yerlere yükleyin. Bundan sonrası okuyucularınızın paylaşımlarınıza kalmış. Ha bu arada az kaldı unutuyordum. Aşağıdaki dosyayı da indirin ve iiçndeki resimleri temanızın images klasörüne yükleyin. Aman diyim bu resimler olmazsa pek bi işe yaramaz sonra 😀 Orjinal Yazı ise WPFunc Üzerinde..

[download id=”12″]

Haydi Selametle…

Yazı Biterken Biten Şarkı: Manga – Üryan Geldim