Bu tema beni bir yıldan fazla götürür :)

Eveet gün içindeki son rotüşlerle birlikte yeni temama, yeni yüzüme kavuştum :) İşin açıkçası 960.gs kullanmanın bu kadar rahat, kolay bir düzen sağlayabileceğini sanmıyordum. Çok deneyimlemediğim için ön yargı da olabilir tabii. Ama en nihayetinde ak pak bir tema ile karşınızdayım. Bazı değişiklikleri tamamlamadım ama iyi gibi duruyor. IE7-8 ile sorunları olabilir (grrrr). Kadı kızı muhabbetini açmak dahi istemiyorum. Son olarak geçen gün eklemiş olduğum Kategori İsimlerini Linksiz Yazdırmak yazımdaki kodu da hem anasayfa alanına hem de yazı içeriklerine uyacak şekilde düzenledim. Güzel oldu be!

Diğer kategoriler için de imaj çalışması yapmam gerekecek o ayrı. Bir de bu temanın “DARK” versiyonunu yapmak lazım :) Lazım olur dursun kenarda.

Hala dağıtamadığım, dağıtmaya vakit bulamadığım ama ilerleyen günlerde paylaşabileceğime inandığım WordPress kodlarımdan na şuradaki gibi özür diliyorum tekrardan. Az bekleyin kuzularım sizin de gününüz gelecek, siz de paylaşılacaksınız.

Bu arada eski temamın içindeki kendi kodlarımı (size abuk sabuk gelebilecek, bir sürü demomu içeren kodlar) temizlersem paylaşabilirim. Bir arkadaş sormuştu bana sanırım. Neyse isteyen olursa bakarız.

Ben artık yatayım. Sunucu da stabil olduğuna göre uyku vakti. Tabii gecenin bir vakti telefon gelip iş başı yapmazsam…

Hadi Selametle…

2 thoughts on “Bu tema beni bir yıldan fazla götürür :)”

  1. merhaba tema çok güzel olmuş. hatta süper :) böyle bir tema yapmak için nereden başlamalıyız.

    1. Cem,

      WordPress fonksiyonlarını, css ve biraz da grafiksel bilgileri bilmek :)
      Bundan daha önemlisi ne istediğini bilmek :D

Comments are closed.