95. Yazım…

Uzun süre olmadı belki sitemi açalı ama bu süre zarfında birçok kez sitemi yeniden kurmak zorunda kaldım. Şimdilerde ise son halini almış olan sitemde düzgün giden yazı durumlarımla toplamda 95 yazıya erişmiş bulunuyorum. Elimden geldiğinde kendi düşüncelerimin yanı sıra diğer konularda da yazmaya çalışıyorum. Saolun sizler de benim bu düşünce yazılarımın yanında diğer tüm yazılarıma da iştirak ediyorsunuz. Aman aman büyük bir site olmak değil zaten hedefim. Düşüncelerim ve diğer bilgilerime insanlara yarımda bulunmak, en azından bazı konularda onlara destek sağlamak.

Şimilerde çalıştığım PozitifSoft altında yeteneklerimi kullanma çabasındayım. Zaten hali hazırda yapabildiğim birşeyin, bazı durumlarda zevklerimden yararlanarak nasıl da güzel şeylere dönüşebildiğini askerlik sonrası tekrar tekrar keşfediyorum. Tabi bu yolda bazı hayal kırıklıkları da yaşamadım değil. Yazmak isterken yazamadıklarım, yazdığımda bazı kişilerce haksız şekilde yerden yere vurulduğum da oldu. Keşke yazdığım yazıların bir yedeklerini de elimin altında bulundurabilme şansına sahip olabilseydim. Ama askerdeyken biten ve karşılayamadığım hosting param yüzünden -ki reseller hesabıydı (tuzluydu)- gitti vertabanım. Gerçi o yerden yere vurulma yazımın da içinde bulunduğu bir bilgiydi. Şimdi eklmesem de olur yani.

Gene bunlardan bahsedeceğim işte. Buralarda olup biten herşey çok çabuk yayılıyor. Google amca da sağolsun bize birazcık destek çıkıyor arama sonuçlarım iyi gidiyor :)

Ben gene kendi düşüncelerimi ve bildiğim şeyleri sizerle paylşmaya devam edeceğim. Bu arada sitenin temasında değişikliğe gimek istiyorum. Araştırmalardayım…