Yeni Tema ile Devam :)

Yeni Tema ile Devam :)

WPAdamı sitesine uzun zamandır gereken ilgiyi gösteremediğim kanaatindeyim. Gerek işlerin yoğunluğu, gerek ise hayat koşuşturmacasında atladığım yerlerden biri WPAdamı. Hele tema açısından… Ama herşey gibi bu da düzene girecek. Codex ile ilgili yazılar devam edecek, bazı geliştirmeler yapılacak… Öncelik temadan başladık bakalım. Her zaman kullandığımın aksine bu sefer sol tarafta bir sidebar sahibi tema seçimi yaptım. Renkleri de açmak niyetindeydim, keza bu konuda çokça öneri de alıyordum, bunu da gerçekleştirmiş oldum. Umarım daha koda odaklı, daha okunabilir bir tema sunabilmişimdir size.

Eski Tema
Eski Tema

Yukarıda eski temayı görebilirsiniz, hatıra olarak dursun burada. Sıfırdan yazmaktansa varolan güzel -ücretsiz- bir tema seçmeye karar verdim. YoArts yapımı olan, hatta onların da farklı bir renk değişikliğiyle kullandığı temalarına geçiş yaptım. Gerekli değişiklikleri ve sitede daha önce yazmış olduğum çoğu fonksiyonu da bu temaya uyguladım. Eski temama nazaran daha hafif ve daha kullanışlı oldu sanırım.

Temayı bu kadar tanıttığım yeter, gelelim iş planına;

Öncelikli olarak elimdeki iş yığınını atlattığımda -tabii ki arada içerik ekleyeceğim- Codex başta olmak üzere başladığım yazıları tek tek sıralayacağım. Bunun yanısıra video dersler ile ilgili bir çalışmam var. İkincil olarak da bunu ilerletme niyetindeyim. Hem sesli, hem görüntülü, hem de yazılı olarak sizlere seslenmeye devam edeceğim.

Hatta çok basit olarak bir intro bile yaptım (Kendime Not: Bu video değişecek). Aşağıda izleyebilirsiniz.

Bu herif manyak mı ne, ne yapmayı planlıyor diyenleri youtube kanalına abone olmaya davet ediyorum :) Aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.


Çok basit olduğunun ben de farkındayım. Ama bu bile benim için bir başlangıç sayılır. Video yapımı işine ne kadar ilerlersem o kadar güzel şeyler göreceksiniz siz de :)

Hadi ben şu işlere geri döneyim. Selametle