Bu hafta neler yaptım?

Şimdi diyeceksiniz ki “banane”. Doğaldır diyebilirsiniz. Ama ben inatla yazacağım :) Geçen hafta babamın trafik kazası yapması ve ondan sonra olanlar, ayriyetten dedem ile ilgili komplikasyonların oluşması ve hastahane köşelerinde takılmam ve eski işimden ayrılmam ile geçmişti. Bu hafta yeni bir işe başladım. Ejder Intermas gümrükleme de çalışıyorum artık. Merak edenler Google’a yazsın uğraştırmayın link butonuyla beni.

Benim anlatmak istediğim şey farklı :D İnternet ortamında neler yaptım. Truvahosting adına bir site tamamladım. İmzasız yaptığım siteler çoğalmış oldu böylece. İsteyen NevaYapi sitesine bakabilir. Aham şaham bir tasarım harikası değil. Sadece istediklerini uyguladım. Zaten iki saatlik uğraşlarla iki günde yapılan siteden bir flash tasarım beklememek lazım değil mi? Tasarım harikası da değili, kendi halinde bir WordPress fanatiği ve kod yazan bir insanım işte :) .

Askerden önce bir firma ile çalışıyordum. Askere gidip gelince sitelerini kapatmak zorunda olduklarını gördüm. Onlarla irtibata geçmek istedim ama başaramadım. Önümüzdeki günlerde tekrar deneyeceğim. Bakalım belki yeniden canlandırırım sitelerini :)

Kendi portfolio sitemi kurmaya başladım. Çok uğraştığım ve örgü gibi CSS yazdığım portfolio aşaması ve “default theme” denen temayı editleyerek bir parça da olsa değiştirdim ve tema olarak yerleştirdim. Siteyi az biraz adam edince (C.tesi ve Pazar boşum nede olsa) Pazartesi siteyi açarım gibime geliyor. İşin komiği imza attığım site pek bulunmadığından ya da imzaya değer bir site yapmadığımdan üç-dört siteyle açabilirim Portfoliomu. Onlardan “üç” kısmı zaten benim sitelerim geriye kalanlar da sanırım yardım ettiğim siteler olacak.

Bu yukarıdaki yardım konusunda da belki birşeyler yapabilriim. Sonuçta ekmek kazanmak lazım. Ek iş yapan bir insanız.

Bu arada WpFunc Sitesine Türkçe Dil desteği eklesem nasıl olur diyorum? Bu konudaki yorumlarınızı beklerim.

Ha bu arada her hafta böyle bir yazı yamayı planlıyorum inşallah maymun iştahlılık yapmam… :)

Hadi Selametle…