Dön dönebildiğin kadar…

Yine anlamsız sayılabilecek yazılarımdan olacak önceden belirteyim. Bu sözler kim için ne için söylendi, nerden aklıma geldi, öyle mi olmuştu, yoksa dönenler başlarındaki damarları çatlayıncaya kadar dönmeye devam edebilir mi bilmiyorum. İşimden ayrıldığımdan beri araya Ramazan felan girdi, diğper işlerle uğraşmaya çalışırken de bu blogtaki yazılar eskidi gitti. Kürkçü dükkanı misali dönmeye çalışıyorum bloguma.

Yazmak istyip de yazamadıklarım var -ki bunlar WordPress ile de alakalı-, arada bir nete girip te siteler içnde dolanmaya başladığımda aklıma geliyor, yapamıyorum. N’oluyo lan bana bir türlü anlamıyorum. Bir an acayip bir soğuma girdi bilgisayar ile arama. Özel hayat gibi birşey de varmış bu arada öğrendik. Popüler bir yazar olamadım, konuları en güncelinden takip edemedim, bu biraz da benim işgüzarlığım biliyorum.

Satır satır dökülmesi gerekenler aslında gecenin bir vakti geliyor ama o sırada ben tam uykuyla bir araya gelmiş oluyorum. Bilgisayarımı da evdekiler kaptırdığımdan o saatte birşey yapamıyorum haliyle. Kendime acilen bir laptop almam lazım bunun farkındayım. Klavyesini de mümkünse hiç ses çıkarmayanından bulmam lazım. Bu konuda tavsiyelere acilen açığım. İşte bulmak lazım adam akıllı tabii bu arada Part-Time de bakayım bakalım neler çıkıcak. Çünkü biliyorum ki biraz daha yatarsam evde çıngar çıkacak.

Bu arada İpsala’ya gidiyorum yakınlarda. Edirne civarında sınır ilçemizdir. 2005-2007 arası hayatım okul sayesinde orda geçmiştir. Ama okul bitmedi orası farklı bir hikaye :D

Şu lise diploması, Açıköğretim kaydı, Ramazan bayramı vs. bir geçse de işe başlayıp bir de laptop alıp şu yazma işine geir dönsem. Sıkıldım yahu!

Hadi kalın selametle!

Yazı biterken biten Şarkı: Sezen Aksu – Gidiyorum