Zaman Beklemez…

Hayranlıkla izliyorum aslen etrafımda gelişenleri. Rabbimin ‘Yürü Ya KULUM‘ dediği kişileri görüyorum. Ve kendime de şöyle bakıveriyorum aslında. Yürüsene be ya KULUM durumu var. Yavaştan almak kötü birşey hayatı. Uyku ve Trans durumu arasında gidip gelmelerimin ne anlama geldiğini hala anlayabilmiş değilim. Bir Rüya görüyorum ama sonunu hiç hatırlayamıyorum anasını satiyim :) Belki sonuna hiç yaklaşamadığım bir rüyadayım ve bir gün canım sıkılıp uyanacakmışım gibi bir korku var. Bilmiyorum insan rüyası içinde yaşayıp da rüya görebilir mi ancak, ne olursa olsun ben bu halimi korumaya bir süre daha devam edeceğim. Uyanmak istemiyorum bu rüyadan eğer öyle ise…

Zaman beklemez deyip duruyor içimden bir ses. Aslında Gayipten  sesler duyuyormuşum gibime de gelmiyor değil hani. Şunu bile yazarken anneme sordum şu Gaip mi gayip mi meselesini. Duyuyorum öyleyse varım! diyenler inat gelişiyor hayatım. Ben yaşıyorum ama zaman bana inat yavaş yavaş ilerlemeye devam ediyor. Şu sitenin yazı tipini bir daha değiştireceğim ama kıyamıyorum Trebruchet MS yazı tipine. Çok seviyorum. Neyse nerden nerye atladım değil mi?

Birşeye inanmak, onu devam ettirebilmek için yeterli bir malzeme veriyor zaten adama. Bir de bunu devam ettirebilme azmini yakalamak lazım. Şuan göz kapaklarım kapanma sürecine girseler de beynimin ücra bir köşesinde kalmış kötü bir düşünce her an o göz kapaklarının sabaha kadar açılmasına neden olabilir gibime geliyor ve bu da imla hatalarımla beraber bana korku veren şeylerden birtanesi.

Zaman beklemz bizi durakta. Ya da ekilip ağaç olmaya yaklaşan bir sevgili değildir aslında. Beklemez yani en nihayetinde. 23 yılın vermiş olduğu yorgunlukla yaşlanmaya başlayan vucudumdaki değişikliklerin saçlarıma karlar yağdırmakla kalmayıp, bir de BALKON diye tabir ettiğim göbek kısmındaki genişlemeyi de arttırması sinirimi bozuyor ama mutluyum. en azından 85 kilo takıntımdan kurtuldum ve yavaş yavaş askerlik öncesi formuma dönüyorum.

Şimdi Photoshop üzerinde bir iki düzenleme yapıp yatacağım. Ogame denen şeyden de kurtuldum bu arada :D Tatil yapmaya geçtim oyunda. el ense yapacağım bir müddet. Biraz da ben Keyfe Keder takılayım değil mi?

Ne demiştim, ZAMAN BEKLEMEZ…

Selametle…