BlogSpot Savaşları V1.bilmemkaç… Siminya

Bu Blogspot kullanıcılarına ve Blogcularına ne oluyor allah aşkına? Kendi aralarında kapışıp duruyorlar. Geçenlerde kızlar “kız blogcular” kapıştı. Şimdiyse Erkek blog yazarları (ulen neden ayrım yapıyosam yazarken) olay çıkartmış. Bu sefer atak erkeklerden gelmiş ama kavgada değil savaşta söylenmeyecek şeyleri ağızlarına da almışlar. Sitem olarak da siminya bu konuya açıklık getirmiş. Ona haber vermeden twitterden eriştiğim blogundan gene yazdığı yazıyı çalıyorum. Ama şunu da belirteyim o erkek bloglarını kışkırtan elemanlar böyle şeyler yaptıkça bir blogger kullanıcısı ve siminya takipçisi olarak desteğimi Siminya ve diğer onun gibi güzel yazılar yazan bayan blogcularımızdan eksik etmeyeceğim… Siminyanın yazısını alta aynen ekliyorum. İsteyen sitesinde ona destek vermek için en alttaki linke tıklasın ve siminyanın sayfasına gitsin :) HEP DESTEK, TAM DESTEK BAYANLAR!

Siminyanın yazısı:

Erkek blogcular ayaklanmışmış

İki gün yazmayım, mamak kopakapana sahilinde güneşleneyim dedim, siminya öldü nihayet diye yemen sultanına haber salınmış, kırk gün kırk gece sürecek şenlikler başlamış. Bi kere ölsem bile hortlar gelirim bu biline, ortamı üc bej kıllı herife bırakacak şekil var mı bende?

Üc bej herif kim dersen?
Bir grup tanımadığım, adını bile duymadığım, yolda görsem çelme takacağım herif toplanmış toplanmış toplanmış, sormuşlar biribirilerine “neden yıprandık yıprandık yıprandık” diye. “Bu kız blogları nasıl okunuyorda oluyorda bizim bloglarımızı örümcek bağlıyor ağa? Hadi tamam onlarda baldır var, bacak var, meme var, mestan var ama bak bak allasen şu baklava karnıma, bak sağ profildende brad piti andırıyom, o halde demem o ki bizde seksiyiz, bizimde meme uçlarımız arza meyilli, bizide görün ey ahali” diye cır cır ötmeye karar vermişler (bloglarının adı çok acıklı, ERKEK BLOGLARI şey gibi geldi, küçük onur’un bitmeyen çilesi)

Gittim, okudum, evirdim, çevirdim neden erkek blogları daha az okunuyormuş yerinde tespit ettim. Amaçlarını şöyle özetlemişler: Genç ve güzel bayan blog yazarlarını bulup özgüvenlerini yaralayın kardeşim! Yapın bunu! Onlar ki, genç ve güzeldirler. Gerdan kırar, kaş göz oynatırlar. Şüphesiz ki, size, onlara karşı koyacak, oyunlarına gelmeyecek kudret bahşedilmiştir (he ya tabi gerdan kırdığımız için okunuyoruz, hatta gerdanımızı kırıp bloğumuzun ortasına çiviledik, onu bulana ikinci gerdan bedava)

Kadınlara sataşmak için can attıklarını biliyorum, bu can atış ilk adım için takdir edilir ama ilerlemek için yetmez. Yazılarından belliki bu isyan için fena halde deneyimsizler, çömezler, alfabedeler. Yazdıkları yazılar yeterince sert olmadığı gibi, sert yazı olsunda çamurdan olsun diye döş bağır yırta yırta çıkarılmış olanların altınada boynu bükük notlar serpiştirmişler;
şey biz, yani siz, yani size böyle dedik ama biliyorsunuz ki kadınlar çiçektir, lütfen çiçimlere babasmayalım, özürdilerim, özürdileriz, afedersiniz…anne seni seviyorum.
Bu ne şimdi? bu mudur direnişinizin özeti, kininizin dışavurumu?? Ezilmiş erkekleri gazlayıp kadın ordularının üzerine salma stratejiniz? Bu mu akımınızın manifestosu? Doğrusu şu an bizim evden cin ali serisi gibi görünüyorsunuz; koş erkek koş, kaldır elini kaldır, bak kadın bak, kork kadından kork…yusuf yusuf yusuf.

Ayrıca nerden çıktı bu fikir, kim bu yılanın başı? Nerenizden uyduruyorsunuz erkek bloglarının okunmadığını? Daha geçenlerde yazdım bir sürü herif bloğu, valla billa onlar bizden çok okunuyor. Ve benim sayamayacağım çok erkek bloğu varki nasıl yazılar yazıyor, nasıl işler yapıyor adamlar. Durup dururken niye karnınıza ağrı girdide başımıza iş çıkardınız?
Şimdi işin yoksa git adamlarını topla, rus mafyasından silah temin et, 50 kalibrelik mermileri kemere diz -ki- 50 kalibrelik mermi çelik yelek giysen bile en kötü ihtimalle kaburga kemiğine girer ( aman çoluklar, çocuklar, erkekler, merkekler korkar bu kadar ayrıntı vermeyim yada yok yok dur en iyisi yöntem değiştireyim)
Elimi o gocunuk kanınıza bulamaktansa aşağıdaki eylemi yapsam daha iyi olur, yanlarından geçip gitsek bile işleri bitecek bünyeler için değer mi bu kadar emeğe, mapusa düşmeye? Siz hala arap kızları için 15 sene yatma türküsü söyleye durun, biz sizin için bir gün nezarette bile sabahlamayız.

Sevgili kadın-kız-gelin-dul-lez-tiky blogcular! aşağıdaki biyolojik silahı bakteriler üzerinde güvenle kullanabilirsiniz, klinik deneylerle kanıtlanmıştır! Ama sakın finaldeki gibi tongaya düşmeyin!

Yazının Orjinali (Video ve Resimli) :  Erkek blogcular ayaklanmışmış