GMaili Yeni Temalarıyla Kullanmaya Ne Dersiniz?

Evet Belki Çoğunuzun bildiği ve hatta kullandığı birşeyi telaffuz ediyorum tekrar ama bence bilmeyen arakdaşlarımız olabilir.

Google Gmail servisini ilk açtığı andan itibaren hotmail.com sitesinden dağıtılan 10mb lık ve hatta biraz hile ile 250 mb kapasiteye çıakrdığımız @hotmail.com uzantılı mail adreslerimizin aslında daha değişik bir bakış açısıyla 1gb gibi boyulatda olabileceğini -yani eğer gmail hesabı alırsak 1gb gibi bir kapasiteyle açılan bir hesabımızın olacağını- belirtmişti. Ve tabii bu fırsatı kaçırmak istemeyen bizler ingilizce oalrak başlasa da bu mail sistemine geçiş yaptık ve şimdi gene o mail sistemi -yani gmail- bize olanaklarımızın ne kadar genişletilebileceğini gösteriyor.

Herkesin varolan gmail hesabına girip Ayarlar sekmesine tıklayıp temalarını değiştirebileceğini ve bu temaların çoğunun intereaktif (günlük güncellenen) temalar olduğunu belirtmek isterim. Bu interaktiflikten kastım şudur ki; temalar her gün değişik bir imaj verebiliyor size -bkz gezegenler teması-, gezegenler temasının arka planında bulunan gezegen her gün değişmekte (dünyamız, satürn, güneş vb.) ve bu da mail okuduğumuz sayfanın her gün değişik olması demek. Eğlenceli bir yaklaşım.

Gmail kapasitesi her geçen gün artarken – inanmayan gmail.com sayfasını açsın bir gün içinde ne kadar kapasite arttığını gözleriyle görsün-, bir de bu değişiklik güzel oldu. Şimdiden herkesin kullanması dileğiyle diyorum ve alt tarafa ayarlar sekmesinde bulunan çok güzel ve yeni bir sisteme geçilmiş olunmasına karşın oldukça falza seçeneğe sahip olan Temalar sekmesine ait bir resim koyuyorum. Tekrar hatırlatayım:

GMail sayfasına giriş yaptıktan sonra hesabınızın AYARLAR linkine tıklayın ve oradan da TEMALAR sekmesine tıklayın ve bir tem seçin. Anında sistem o temaya uyarlanacaktır. :)

GMaili Yeni Temalarıyla Kullanmaya Ne Dersiniz?