Bir Akşamüstü ve Güzel Bir Nescafe :)

NesCafe milli içeceğim oldu kendi çapımda :) Askerdeyken kola şimdi de nescafe :) Akşamüstü güzel gidiyo, hele yemek üstü ooh :)

Neyse gene kendime düşünen biri gibi oldum sanırım :) Hani kendine müslüman dediklerimizden :)

Konulardan konulara geçişlerde bir bağlaç bulmayı çok isterdim ama kendi düşüncelerim arasında da bir kopukluk olduğundan neler yapabileceğimi bilemiyorum işin açıkçası. Bir Yanda Ayben’in Yeni albümü Sensin O Çalıyor bir yanda ben kahve içiyorum ve güneş erken batmakta. Neler olabilir diye kafamda tartışırken bir de gelinlik tasarlamaya çalışıyorum. GElinliğin kime tasarlandığını söyleyemem ama şunu da söyliyim, evlenmeyi çok isteyen ama bu durumda biraz karışık düşüncelere sahip birine :) Amacım değil tabiki onu evlendirmeye çalışmak ama ne biliyim enteresan bi tasarım yapabilirmisin dedi (aslında benden teklif geldi de neyse :) ), bende kendimce bi tasarımı kağıda dökeyim dedim :)

Tamamdır diyemiyorum kafam karıştı benim. Başka bi gelinlikten de kopya çekmek istemiyorum ama… Neyse bakıcaz artık :)

Adam akıllı kendi makalemi yazmayalı baya bir zaman olmuştu aslında. Ha bu arada kendi oturduğum yerle alakalı şeyler de eklemeye devam edeceğim. Bakarsınız belki tüm Gaziosmanpaşalıları bir araya topluyacak bir portal yapabilirim :)

Neyse kafanızı fazla patlatmadan Ogame oynamaya, Kahvemi yudumlamaya ve Ayben’i dinlemeye devam edeyim.

Hadi Selamatle…