Hediye Karakalem Portre (Şehriderya)

Evet internet aleminde güzel şeyler oluyor. İnternet aleminin tanınmış çizerlerinden ve tasarımcılardan Hakan Nural arkadaşımız Şehriderya adlı tasarım blogunda güzel bir kampanya başatlmış. Kampanya için açmış olduğu yazısına yorum yapanlardan seçeceği -daha doğrusu çekiliş yaparak seçeceği- kişilerden üçüne hediye olarak resimlerini (fotoğraflarını) karikatür çizimler olarak onlara hediye edecek.

Bu yazının detayını okumak isteyenler şu linkten devam etsinler ama yok ben yazıda senin yorumlarını okuyacağım diyenler yazımın sonuna ekleyeceğim linkten de yararlanabilirler :D

İşn detayı şunda başlıyor onun yazısından biraz alıntı yapıyorum :D

Evet arkadaşlar harika bir hediye kampanyasıyla sizlerleyiz. Şu sıralar blog dünyasında artan hediye verme olayına biz de el atalım dedik. Tabi kitap, flash bellke vs. güzel hediyeler ama bir tasarım bloguna daha farklı bir hediye olmasını düşündük düşündük ve hediye olarak seçilen arkadaşların gönderdikleri bir fotoğrafın karakalem çizimini hediye vermeye karar verdik.

Diye devam eden yazsına e-posta hesabıma gelen bir maille ulaştım ki saolsun gerçekten çok ince düşünmüş ve ona sponsor olan kişilere de çok teşekkür ediyorum kendim adına :)

Bende bu olayı kaçırmamak için hemmen yorumumu yazımd :p ama tabiki benimki katılmanın yanında onun bu güzel kampanyasını desteklemek amaçlı yazımı yazmam konsunu da içeriyordu. Saolsun izinde verdi ve bu yazı işte burda karşınızda duruyor.

Benden size not : Eğer istemiyorsanız yorum yapsanız dahi istemiyorum deyiverin çünkü istemiyorum demediğiniz sürece bir talihli de siz olabilirsiniz..

Hakana Şimdiden Teşekkür ediyorum bu güzel düşünce ile insanlara yeni yılda güzel hediyeler vereceği için.

Kampanya Hakkında Bilgiler:D

Hediye

1. çıkan arkadaşın 50*70 boyutlarında

2. ve 3. çıkan arkadaşların 35*50 boyutlarında çizimleri yapılıcaktır.

Tarih

Hediye çekilişimize başlangıç tarihi: 22.12.2008

Bitiş tarihi: 06.01.2009 saat 12′ye kadar:)

Çekiliş Tarihi : 09.01.2009

Tüm arkadaşlara bol şanslar.

Yapılmış örnekler ve Diğer bilgiler için Hakanın Yazısını Okuyunuz…

Şehriderya Portrenizi Çiziyor

Comments are closed.