İnternetten Güzel Bir Yazı (Klozetten Bildiriyorum)

Twitter Hesabımı kontrol ederken Siminya nın blogunu izlediğimi hatırladım :) Yazılarına şöyle bir kontrol ederken güzel bir yazıyla karşılaştım. Klozetten Bildiriyorum adlı yazıyı Affına sığınarak bunu ekliyorum şimdi alt satırlarıma. İnşallah bu onu onure eder. Çok güzel bir yazıydı.

” Bir blog gördüm yada bir blog kategorisiydi tam hatırımda değil, abimiz sadece altına işeyen kadın resimleri blogluyordu. Bar çıkışı çişini tutamayan kızlar, gülmekten çişini tutamayan kızlar, seksi çişini tutamayan kızlar. Bilseydim bu kadar kıymetli görüntüler, yatağıma işediğim günlerin fotoğraflarını çekerdim.

Düşünmem geldi, düşündüm. Şanslı saçaklılarız biz valla. Bir erkeğe hiç yakışmayan, o yapınca “hayvan herif, ayı nolcak ” adı verilen şey, biz yapınca seksi, çekici, sempatik görünüyor, kaymak kaymakk.

Küfür ediyoruz “oy oy ağzını yerim hadi bi daa de yavrum” Tokat atıyoruz “ohşşş beni istiyo belli belli” Terliyoruz “oh miss gibi kadın kokusuu mis” Kadınlara hitaben “Gözünün çapağını yirim” diye bir söz bile var daha ne yapsın adamlar ?

Erkeklerin ham malzemeden, doğallıktan, hayvansılıktan hoşlandığını bile bile “Hiç romantik değilsin Niyazi! bana bir şiir bile yazmadın” diye adamları yapmacık işlere bulaştırıyoruz. İçinden gelmeye gelmeye, sırf alacağı sonuçların ümidiyle; papatya topluyor, güller deriyor, kabiliyeti olmadığı için internetteki “Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı” “Dünya’da ki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki” gibi görüldüğü yerde üreteniyle birlikte diri diri toprağa gömülmesi gereken sözleri söylüyorlar.

Oysa onların bizim baktığımızdan farklı pencereleri, farklı romantizmleri var. Gözünün çapağını yirim diye cümle türeten bir cinsten ne gibi bir şiirsel, romantik aktivite beklenebilir? Sen giy pamuklu çamaşırını, saçını başını tarama, üstüne omuzlarında mandal izi olan, kocaman buruşuk bir tişört çek, ayağına üstü uğur böcekli çingene pembesi bir çorap giy, ağdanı geciktir, on metreden ter kok vallada billada zerre iplemezler. Yıllarca sabuncuk, parfümcük, cillopcuk olmak için sarfettiğin emeğe acırsın? Adamlar bizi şempanzeye benzesek, inek gibi koksak bile seksi bulabiliyor.

Amann dikkat! Yazdıklarıma kanıpta; erkekler bizi tüylü, terli, sidikli, domuz gibi olunca daha çok seviyomuş diye gidip ilk insan homo erectus’a da benzeme! Hatta varya şimdi yine düşünmem geldi, yukarda yazdığım hiç bir şeyi dikkate alma. Ne anlatacaktım ? Konuyu nereye getirecektim? Yazının sonunda bir mesaj mı verecektim, unuttum gitti gözüm kör olmasın. Doğrusu ben ilişkilerinden, erkeklerden aşktan meşkten de pek anlamam, ne dediysem baltayı taşa vururum. Birini birine yakıştırırım kardeş olduklarını öğrenirim, bu oğlan seni seviyor derim oğlan gay çıkar. Kaldı ki bu bir aşk yazısı mı ki? değil, off unut gitsin.

bir kaç gün sonra bişey diyeceğim geldi: yorumlardan tutuğum fala göre erkekler (şu erkekler kelimesini kullanmayı hiç sevmiyorum, kendime kafa attım şu an) bir kadını sevince onun hiç bir şeyinden tiksinmez, kulu, kölesi, olup yalayıp yutarmışlar ama benim abarttığım kadarda değillermiş, yazarken tozutmuşum (bi kafa daha) Öyle çişini yapanı çekici bulma, tüylü hatunları sevme falan işin fantezi boyutu, uç noktasıymış. Ama Aids olduğunu söyleyen bir fahişeye “Eşeğin ölümü arpadan olsun” diyecek kadar hijyeni önemsemeyenler de var inkar etmeyin.
Hadi hadi herşeye rağmen sizi seviyoruz hemende alınganlık yapmayın horoz müsvetteleri sizi ;) ”

Ellerine Sağlık Siminya!

Selametle

2 thoughts on “İnternetten Güzel Bir Yazı (Klozetten Bildiriyorum)”

  1. Vay serkan harika mısın sen :) Çok bi bişey sandım kendimi şincü. Erkek kısmı beğenmedi yazımı , yok biz tertemiz ak pak hatun severiz, yok biz fetişist değiliz, kapa çeneni simi geber simi ama noldu ha noldu ? baakınız sizden birisi beğendi hahayy :Ç)

  2. Beğendim Siminya. Ne Yalan Söyliyeyim şimdi. Evet bazı hayvansı duygulara sahip hemcinslerim var :) Herkesin bi fetiş yönü vardır elbet. Aşırıya kaçmadıkça olabilir bazı şeyler amma velakin bu anlattıkların insanların evrimleşmemiş yönü. Güzel bir yazı ve ben çok beğendim açıkçası. ellerine sağlık tekrar.

Comments are closed.