Sayfa Adınla Facebook Kullan

Facebook hakkında bu sabah yazdığım şu yazının ardından bir şeyi farkettim. Paylaşmak istedim sizinle. Sessiz sedasız eklenen yeni özelliklerden biri. Eğer bir facebook sayfanız varsa bu sayfayı tıpkı bir kullanıcı oturumu gibi kullanabilirsiniz. Yani siz gene profilinize sahip olacaksınız ancak facebook içinde gezinme, beğenme, yorum yapma işlemlerinin tümünü sayfanızın adına yapmış olacaksınız. Güzel birşey değil mi :) Bunu kullanmak çok basit.

Sadece Facebook girişi yaptıktan sonra Hesap alanından “Facebook’u Sayfanın Adıyla Kullan” Seçeneğini aktif etmek ve açılan alandan “Geç” butonunu kullanarak sayfanızı seçmek yeterli olacak. Ondan sonraki tüm işlemlerde sayfa adınızla kullanabilirsiniz facebook’u. Daha detaylı bilgi için yazıyı güncelleyebilirim, güncellemeyebilirim de size birkaç screenshoot atıyorum.

Bu arada Aynı Şekilde Sistem içinde kendi profilinizle kullanmaya devam edebilmek için bir seçenek var merak etmeyin. Ancak şu an için hata verebilir değiştirici kod. Beyaz sayfa hatası alırsanız merak etmeyin. Tarayıcınızdaki Geri butonuna basın ve Hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girin.

Bunun bana avantajı ne olacak ki;

Derseniz şöyle söyleyebilirim ki;

Sayfanızın adıyla gezindiğiniz müddet içinde yaptığınız tüm işlemler sayfanız tarafından yapılmış olacak. Beğeniler, yorumlar vb. Böylece sayfanızı daha fazla duyurabileceksiniz…

İyi Kullanımlar. Aşağıdaki galeride yöntemi altını üstünü çizerek anlattım sizlere :))

13 thoughts on “Sayfa Adınla Facebook Kullan”

 1. bende ayarlar ve çıkış butonu var geçiş yapacam gerçek hesabıma yardım ederseniz çok önemli nolurrr :'(

   1. Serkan algur bak ben 1 haftadır faceye bağlanamıyorum sadece ayarlar ve çıkış butonu var ve facebook şifremi yazdığımda sayfa çıkıyo anasayfam yok yani nasıl geri getirebilirim

 2. bendede aynı sorun var facebookta sadece ayarlar ve çıkış var nasıl giricem ana sayfaya felan bi yardım edin lütfen

  1. Ulaş,

   Yöneticis olduğun sayfaya git. Orda senin resmini ve adını göreceksin. Hemen onun altında Facebook'u Ulaş oalrak kullan yazan yanında ikili ok resmi bulunan bir link var. Ona basarsan sanırım eksi haline döner profilin.

 3. serkan benim face imde sadce ayarlar ve çıkış var başka bi işlem yapamıyorum reklamlara giriyo başka hiç biyere grmiyo yardımcı olabilir misin ?

  1. Emre,

   Bana screenshot vb gönderebilirsen sevinirim. Çünkü 4-5 face profilinde denedim ben hep tekrar geri dönüş yaşayabiliyorum profilin kendisine.

 4. ya serkan bey bende hesap ve çıkış var sadece yani sayfanın anasayfası yok geri geçiş yapamıyorum biliyor hesap ayarlarında olacak ama olmuyor . işte bu farklı birşey

 5. benim facemde sadece benim sayfam açılıyor ve bi ekleme yapamıyorum sadece çıkıs yap ve ayarlar yani sizinki gibi seçme yok yani

 6. serkan kardeş istersen tw den bi bak yapabilicek misin gerçekten bi yöntemi olmalı aynı sorun bende de var.

Comments are closed.