Bilgisayarını Bonus İle Alanlara 9 Aya Varan Taksit Fırsatı

Bilgisayarını Bonus İle Alanlara 9 Aya Varan Taksit Fırsatı

Hemen her evde bulunan bilgisayarlar, gerek iş, gerek okul, gerekse sosyal yaşantımızda birçok işimizi kolayca yapmamızı sağlıyor. Gelişen teknolojiyle birlikte faydalı programlar, pratik uygulamalar, internet, video, müzik ve oyun olanakları sunan bilgisayarlar hem iş, hem eğlence anlamında birçok ihtiyacımızı karşılıyor.

Günümüzde kolay taşınabilir olan dizüstü bilgisayarlar ile hafifliği ve kullanışlılığıyla öne çıkan tabletler oldukça tercih ediliyor. Piyasada çeşitli markaların farklı özelliklere sahip birçok dizüstü bilgisayar ve tablet modeli var.

Kullanışlılığı kadar kompakt boyutlarıyla ilgi gören notebook’lar tabletlere göre biraz daha kapsamlı bir işleve sahip. Dizüstü bilgisayarların yanı sıra Ultrabook gibi daha hafif seçenekler de mevcut.

Peki bu teknoloji harikalarını satın almak kolay mı? Bilgisayar fiyatları ne kadar? Bilgisayarların fiyatları markasına, işlemcisine, depolama kapasitesine ve sunduğu genel özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Bilgisayar fiyatları özelliklerine göre 1000 TL’den 6000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Daha küçük boyutlu olan tablet PC fiyatları ise 200 TL ile 1700 TL arasında değişiyor.

İçlerinde uygun fiyatlı modeller olsa da kaliteli ve sağlam bir bilgisayar almak için bir miktar parayı gözden çıkarmak gerekiyor. Elektronik aletler genelde pahalı olduğundan onları peşinden ziyade taksitli almak daha avantajlı. Tek bir seferde yüksek miktarlar ödemek yerine, uzun vadede daha hesaplı bir ödeme planı yapabilirsiniz.

Bu anlamda çeşitli bankaların teknoloji mağazalarına özel taksit fırsatları oluyor. Elektronik sektörünün önde gelen mağazalarında geçerli olan Garanti Bonus ile bilgisayar alışverişlerinizi cazip taksit olanaklarıyla yapmanız mümkün.

Siz de taksitli bilgisayar almak istiyorsanız, Bonus kredi kartınızla Apple, Bilkom, Bimeks, Casper, Electroworld, Teknosa, Darty, EnPlus, Gold, Samsung ve Vatan mağazalarında 9 aya varan taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en avantajlı kredi kartlarından biri olan Bonus, uygun ödeme koşullarıyla olduğu kadar, nakit ihtiyaçlarınızda da yanınızda. Acil nakit paraya ihtiyacınız olduğunda Bonus’tan formalitesiz bir şekilde taksitli nakit avans çekerek kolayca ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bonus’un taksitli nakit avans hizmetinin yanı sıra hayatınızı kolaylaştıran birçok hizmeti var.

Garanti Bonus hizmetleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için www.bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.