Yapılacaklar Listesi

Şu son günlerde yapmam/yapmamam gereken o kadar çok şey biriktiki hayatımda. Artık edebi cümlelerimde bile bir düzen kuramaz hale geldim. WordPress ile uğraşıyorum, sitelerle uğraşıyorum, PozitifSoft, ve bunun gibi birçok şey daha var tabii. İşte bunları bir yapılacaklar listesi yapaya çalışıyorum ama görünen o ki bunu da başaramıyacağım. Enterasan şeyler oldu geçen cuma gününden beri. Yakın bi akrabamız vefat etti, ben iki gece uyuyamadım, Beşiktaş – Bursa maçında çileden çıktım (bak aklıma geldi AnkaraSpora da yenildiler bu gece) vesaire vesaire derken bir baktım elimde yapılması gereken ama bitmemiş, yapılmaması gereken ama çığrından çıkmış şeyler var.

Minübüste geçirdiğim 45 dakikalık uyku – trans arası durumda kendimi bir acayip buldum. Kafam geriye doğru düşmüş, bir yandan rüya gibi minübüsçünün radyosundan çalan arabesk, bir yandan rüyamda gördüğüm yapılacaklar listesi ve buna inat uyanamamam beni daha da delirtti. Bir acayip insan oldum şu son günlerde. Askerlik psikolojisi mi diyorum olmuyor, kafayı yedim de Bakırköydeyim haberim mi yok diyorum, Kartaldayım şu anda, e çimdik atayım rüya görüyorum diyorum keşmekeşe başlıyorum…

Yahu neler oluyor bana. Ya da ben duruyorum da dünya mı dönüyor her gün aynı! Ulan kedilerin her gece seks ziyafetinde çıkardıkları seslere bile alıştım, ama şu aynı günün dönüp dolaşıp bir ton iş çıkarmasına alışamadım askerden döndüğümden beri. Bir işi bitiriyorum daha önce bitmiş bir işten beni arıyorlar, haydaaa bir daha orda yaptıklarını hatırla geri dön notlara bak, sonraki işler aksasın, al sana yapılacaklar listesi!

Son günlerde “emo”ların kullandığı şu pfff x'[ ifadesini kullanıcam her ne akdar sevmesem de bu ifadeyi.

Hadi Selametle… Daha yapılacak işler var :)