Başardım! 4 Senelik Puanını Aştım!

Valla 5-6 senedir kitap yüzü görmeyen biri için daha önceki yazımda belirtmiş olduğum öss puanımı da aşmış olmak çok güzel birşey. Şu an itibariyle ÖSYM nin onaylamış olduğu Puanlarımı aşağıda yazacağım ama hiç çalışmadan girdiğim sınavda en azından birşey yapabilmek güzel. Söylediğim gibi annemin gönlünü almak için girdiğim bu sınavda güzel bir puan aldım ve sanırım annemin gönlünü de kaptım gibime geliyor. Fazla kafanızı ütülemeden şu sınav puanlarımı yazıp bu yazıyı da bitireyim.

 Evet gelelim puanlara. Sınavın 1. kısmından olan puanlarım (Okul puanı eklenmiş hali);

Söz 1 : 238,605 – Say -1 : 186,400 – EA 1 : 219,670

Sınavın 2. kısmından olan puanlarım (Mesleki) (Okul Puanı eklenmiş hali);

Söz 2 : 215,847 – EA 2 : 207,853

Eh nispeten iyi gibi. Normal okuma yoluna gitmeyeceğimden bu sınav sonucu DAHA ÖLMEDİm dediğimin kanıtı gibime geliyor :)

Selametle

8 thoughts on “Başardım! 4 Senelik Puanını Aştım!”

  1. Hadi bakalım hyrlısı ama bi öğrencinin önünü kapadın biliyosun dimi ehuehu… annende inş sevinmiştir serkancım daha ölmemişsin gördük yahuu… kendine iyi bak :)

    1. Teşekkürler Çağatay. Nerlerdesin sen :D Sevindi tabii annem yemekler bile özeldi bu akşam :D 400.000 küsürüncü olmuşum. geride kalanlar daha fazla puan alsaymışlar :D

  2. @İbrahim

    İnşallah İbrahim. Bakalım Normal üni. yolu bende pek umut vermiyor. Önceki deneyimime dayanarak :D Ama AÖF İşletme güzel olur gibime geliyor. :D İşimle pek alakalı değil ama olsun :D (Webmaster adama İşletme bölümü :D hehe)

  3. Selam arkadaşım bu puan seviniyor olman beni şaşırttı umarım ilerde daha çok puan alırsında iyi bir yere gelirsin ;) nede olsa çalışmadan almışın çalışsan neler yaparmışsın dimi ;)

    1. Selam Emre. Bütün amacımın Açık Öğretim için olduğunu yazmıştım zaten yazıda :D Benim için Türkiye şartlarında ÖSS sisteminin bir önemi yok, çünkü böyle bir sistem tamamıyla gereksiz ve bir o kadar öğrenci sömürüsü yapılan bir sistem. Yorumun için teşekkürler.

Comments are closed.