Tatil Zamanı!!!

Evet arkadaşlar Askerlik, İş güç derken benim de tatile çıkma vaktim geldi. Artık denize girmeye, biraz olsun kafa dinlemeye, kitap okumaya, kendi sitelerimle ve özel hayatımla ilgilenme vaktim geldi. 10 günlük bir tatil ama bide o 10 günü bana sorun. Bugün itibariyle resmen tatilim başlamış oldu. 31 Temmuz – 10 Ağustos arası sadece işte olmayacağım. Didim’e gidiyorum ama Laptopu asla yanımdan ayırmayacağımdan o ttnetin Vayfaaay diye tanıttığı Wi-Fi yada ne biliyim yakındaki komuşunun Wireless özellikli modeminden yayılan şifresiz radyo dalgacıklarını yakaladığım an nette olmaya devam edeceğim.

Tek başıma çıkmıyorum tatile :D Kankam, Dostum Yıldırım’da benimle geliyor. Aslına bakarsanız ben Yıldırım’a misafir oluyorum :D Çünkü onların Didim’de yazlıkları var :D Şöyle Altınkum Sahilinde yürümek, bira içmek, en çok özlediğim şey olan yüzmek ve daha aklıma gelmeyen, o anda karar verip uygulayacağımız birton şey var :D Gitar çalan bir iki arkadaşa rastlarsak onlarla oturup gece sabaha kadar bi ateş etrafında kafayı çekip şarkı söylemek de istiyorum.

Eğer bu yazıyı okuyup Didim civarında olan/olacak Blogcu arkadaşlar varsa tanışmak isterim. Takip ettiğim, Takip  etme isteğimi kabartacak potansiyele sahip ve hatta kimmiş bu “Göbekli Sarhoş” diye merak eden arkadaşlarla bile oturup konuşma isteği kabardı bak şimdi :)

Google Maps ile kanka olduğumdan hemen ‘buyur abi’ mantığıyla bana bi didim haritası ayarladı :D Hatta Altınkumun o güzel mavi bayraklı sahilini de yüzme işaretiyle şeyettirmiş :D Helal sana Google! O haritayı da koyayım da bu yazı son bulsun değil mi :)


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: AltınKum

Yazı biterken Biten Şarkı : Sezen Aksu – İzmir’in Kızları

2 thoughts on “Tatil Zamanı!!!”

  1. Hayırlı tatiller Serkan abiciğim, Antalya'ya beklerdim ya bu yaz seni; farklı bir oluşum sürecindesin, böylesi daha iyi olur umarım senin için, hehe.. :D Ben de Afyonkarahisar'dan yazarım artık öbür haftalara doğru, bizimkisi de artık yayla tatili şu noktadan sonra… :D

Comments are closed.