WpFunc İle Devr-i Alem

Arkadaşlar daha önce size şu yazı ile bildiridğim yeni sitem WpFunc Hakkında şöyle kısa bir bilgi vereceğim. Bu aralar işlerimden ve ufak rahatsızlık/şanssızlıklardan dolayı sitelerimle pek ilgilenemiyordum. Ancak en iyi yaptığım şeyin zamanlama ile yayınlaması için uğraş verdiğim wpfunc yazılarının olduğunu gördüm. 2 hafta gibi kısa bir sürede yaklaşık 800 ziyaretçi aldı bu site. İngilizce gibi artık global sayılan bir dili kullandığını da belirteyim. Sanırım bizim Türkçe bloglarımızın şanssızlığı çeviri yöntemiyle bile pek düzgün görünmüyor olması. Ve kendini blogcu olarak gören bazı kişilerin yaptığı ve uyguladığı politikalar bizim gibi birşey paylaşmaya çalışan insanların önünü kesiyor.

İngilizce konuşma/yazma alanında “süperlik” iddaam yok ancak sanırım yazdıklarım anlaşılıyor ki iki haftada (açıldığından bu yana yani) 800 kişi ziyaret etmiş ve Google amca da bunun farkında. Çünkü eklenen her linkime hiç yoksa günde 5-10 kişi tıklıyor. Yönlendirme yapan kaliteli siteler de var aralarında. Ben tabiiki bu site altından da WordPress ipuçları yayınlayacağım ama bunun yüzdesi gün geçtikçe ve WpFunc sitesinin Devr-i Alemi devam ettikçe değişecektir. Ama size söz asla kaliteden ödün vermeyeceğim.

Bir de bu ayın 31 inden itibaren tatile çıkıyorum. Hem WpFunc hem de bu site için zamanlı yazılar yazacağım ve sizi WordPress e doyuracağım :D

Hadi Kalın Sağlıcakla.

Yazı biterken biten şarkı: Sagopa Kajmer – Aşk Yok Artık