Supernatural…

Herkes Lost Manyağı olur, bende ise öte alem ve şeytan, iblis, melek vb. canlılar merakı var. Ben Supernatural Manyağıyım. Evet ben bir manyağım. Dean ve Sam’in yolculukları sırasında başlarından ve tüm dünyanın başından geçenlerin hikayesi hep ilgi çekici olmuştur. Her ne kadar kurgu olduğunu bilsem de, gerçeklik payının büyük çoğunluğu oluşturması da ilgi çekici kılıyor hani bu filmi. İşlerin yoğunluğundan her gün bir bölüm izledim. Tabii bunu televizyon kanalından değil de internette Türk Telekom tarafından yasaklanmış sitelerden izledim. Çok ta zevkliydi. Bu zevki bana yaşatan Türk telekom ve TTNET yetkililerine ve İnternete Sansür uygulayanlara selam ve saygılarımı iletiyorum (!). Ha bir de unutmadan onalra şunu söyleyeceğim. Haram sayılan her zaman ilgi çekicidir. Sansürler bizi yıldıramaz! :)

Neyse ilk dört sezonu bitirdiğimde 5. sezon internet sitesine yeni düşmeye başlamıştı. Ama benim niyetim hepsini birlikte izlemekti ve bekledim. Son eklenen video Mayıs ayının ikinci haftasındaydı. 14 Mayıs gibi bir tarihti yanlış hatırlamıyorsam. Neyse oturup izlemeye başladım. Harbi bu sezon da sürükleyivi gibiydi. Finalde süprizlerle karşılaştım. Düşündüğümün aksine olaylar gelişti. Buradan daha sezounu bitirmemiş olanlara yada TNT den izleyenere Spoiler olmayayım şimdi.

Neyse 6. Sezon Eylül ayında Premieriyle birlikte gelecek. CW yayınlıyor bildiğiniz üzere. 24 eylülde de 6. sezon kaldığı yerden devam edecek. Sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada size bakabileceğiniz linkler ve üç adet sevdiğim Supernatural parçası ekleyeceğim. Birkaç da resim :)

Linkler;

Müzikler;

Resimler;