ÖSS – Allah’ım Sen Koru

Ya anlayamıyorum. Tek senelerde edebiyat kazık, çift senelerde matematik kazık. Yani bu sene iyi ki sözel gireyim dedim. Yaptık yapmasına da Sosyal ve Coğrafya felan yapmak için zaman azaldı. Hedefim en fazla 1 saat 45 dakka orda kalmaktı ama uzun paragraf sorularından 2 saat içeride kaldım. Zaten sıcak. Oldu hamam gibi sınıf. Saygısız şöförlerin durmak bilmeyen kornaları yüzünden konsantre de olamadık. Ha bir de Kağıthane deresi yakınında olunca okul, insan ister istemez biraz konsantrasyon sorunu çekiyor.

Neyseki Toplamda 94 soru yaptım (TUR-1, SOS-1, EDB&SOS -2 ve Matematik -4- tane). Bu sene sözelden girdiğimden -her sene girmiyom ha 5 senede bir :) – Full Türkçe edebiyat (oha daha yazıda bozukluk var) doldurdum. Doldurdum diyorum çünkü kornalar yüzünden pek bi anlamı kalmadı %80 civarında paragraf sorusu olan testte. Neyse bu seneki ÖSS (bence Ö.nce S.ev S.onra S. …) maratonuna katılan ve benim gibi bir ÖSS mağduru olan tüm arakdaşlarıma başarılar diliyorum.

Bu arada benden 5 yaş küçük olan kardeşim de sınava girdi bu sene. İnşallah Beşiktaşım gibi çifte zafer yaşarız bu sene. Gerçi ben büyük ihtimalle normal yoldan okumayacağım üniversiteyi. Açıköğretim felan (Puan yüksek gelirse Açık Öğretime kim bakar :p).

Kafanızı Şişirmeyeyim. Hadi Selametle…

2 thoughts on “ÖSS – Allah’ım Sen Koru”

Comments are closed.