Odanessy? Güzel Bir Grup Bütünlüğü…

Odanessy, güzel bir grup bütünlüğü dedik ya, güzel de bir şarkı var ortada. Yeni çıkardıkları bir şarkı. Msnden genel bir internet sitesi üzerinden konuşurken bana  “Humanity” adlı yei parçanın myspace üzerindeki linkini gönderdi Çağatay. O da kim demeyin yazının devamında anlatacaklarımı okuyun :) . Parçayı dinlediğim anda güzel bir yapım olduğu giriş saniyelerinden belli oluyor. Grubun yapmayı planladığı albümün adı FLAT OUT olacak gibi. Parçalar yavaş yavaş oluşmaya başlamış. Şimdilik sadece Intro, Düşün ve Humanity var ama sanırım yakın zamanda parçalar yerine oturacak ve internet üzerinden dinlediğim kadarıyla da güzel olacak.

Şimdi gelelim Çağatay’a. Asıl adı Çağatay Toksözoğlu. 1989 doğulmu, şu an için okul yaşantısını Bulgaristan’da geçiren bir arkadaşım. Onunla tanışmamıza Icloud vesile oldu ve bence de iyi oldu. Bulgaristan’da hayat şartları bizim buradakinden farklı sanırım. Nette bile adamlar çığır açmışken bizim net sürünmekte (Bulgaristan 25Mps/ Türkiye 8Mps (En yüksek)). Neyse biz şarkıya geçelim ortam kaymasın :)

Humanity adlı şarkının sözlerini şimdi oturup buraya yazamayacağım. ama emin olun aşağıda dinledikten sonra güzel bir şarkı olduğuna sizde karar vereceksiniz.

Grup hakkında da bilgi vermiyorlar desem yeridir :D Şimdilik öne çıkan tek isim solist Çağatay. ” Grup üyeleri gelip geçicidir, değişebilir” diyor. İşin açıkçası da öyle hani bugün Metallica bile solist hariç kim varsa değişti. Çok şey yazmayı düşünüyordum ama yazmaya başlayınca aklma nedense çok fazla birşey gelmedi yahu.

İnternet Aleminde başarılar diliyorum Çağatay, Kusura Bakma Çok Yazamadım :)

Ulaşın…

www.odanessy.com

www.myspace.com/odanessy

www.cagataytoksozoglu.com.tr

4 thoughts on “Odanessy? Güzel Bir Grup Bütünlüğü…”

  1. Ne demek sende… Senin bir defa düşünüpte beni sitene haber yapman gerçekten çok büyük onur kaynağı oldu benim için. Sanırsam ilk haberimi yayınlayan kişide sensin. Bu ve buna benzer haberler çıktıkça inan ki insan yerinde duramıyor, bir an önce yeni müzikler yapmak istiyor. Çünkü boşa iş yapmadığımızı, gerçekten çalıştığımızı hissediyorum… ama iyi ama kötü hoşuna gittiğine sevindim. Umarım kalite müziklerle daha nice yıllar beraber olacağız… Kendine iyi bak serkacım. Icloud her daim yanımızda olsun :)

  2. Güzel olmasa da açık açık belirtirdim burda merak etme ;) ancak daha yenilerini yapman lazım :D çok fazla aktif kalmaz bu yazı ben yazmaya başlayınca tekrar :) Ellerine sağlık şarkılar için

  3. Yok boyle bir sarki bayildim sarkina, ingilizce aksanina Seni cok seviyoruz ve ailece dinliyoruz. Calismalarinda basarilar dileriz. :)

Comments are closed.