Mamaci.Net: Evcil Dostlarımızın Yeni Adresi

Mamaci.net, diğer örneklerden farklı şekilde tasarlanmış ve online pet shop anlayışına farklı bir heyecan katan yeni bir e-ticaret sitesi.

Kedi, köpek, kuş, balık, kemirgen ve sürüngen başlıkları altında hizmet veren site, zengin ürün yelpazesi, detaylı ürün bilgileri ve kaliteli ürün görselleri ile evcil hayvan sahiplerine yeni ve hoş bir deneyim sunuyor.

Aranılan ürüne kolay ulaşılabilmesi için tasarlanmış kategorizasyon ve filtre sistemi ise sitede öne çıkan en önemli özellik. Tasarımının şirinliği ve sadeliği de “Artık Her Şey Çok Net” sloganlarının altını doldurur nitelikte.

Sitede listelenen çoğu ürünün indirimli olmasının yanında, 50 TL ve üzerinde olan tüm siparişlerinizin ve iadelerinizin kargo ücretlerinin de mamaci.net tarafından karşılanıyor olması, sitenin en belirgin avantajları. Ödeme seçeneği olarak ise kredi kartı, Paypal ve havale tercihlerini sunmakta ve kredi kartına vade farksız üç taksit imkanı sağlanmakta.

Sektöre kazandırdığı yenilikçi duruşu ve müşteri odaklı bakış açısı ile uzun soluklu bir e-ticaret girişimi olmayı hedefleyen firma; kısa sürede geldiği nokta ile online pazar üzerinde yapacağı atılımların ve yaratacağı farklılıkların da sinyallerini veriyor.

Mamaci.net‘e aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz..

Web: www.mamaci.net
Tel: 0216 339 9 662
E-posta: info@mamaci.net
Facebook: https://www.facebook.com/mamaci.net