Auto Attachments 0.5.5

5 5 lik eklentimi güncelledim :) Hakettiği versiyona ulaştığını sanıyorum. WordPress 3.4 versioyonunun yanyınlanmasının ardından ben de eklentiyi test etme imkanı buldum. Keza veritabanında iyileştirmeyi de içeriyor bu güncelleme. Sorunsuz bir şekilde çalıştığını gördükten sonra bana gelen bir istek (e-posta) için çalışmaya başladım.

Bu yazının altında yer alan galeri alanında da görebileceğiniz üzere Başlık eklenebiliyor artık dosyalardan önce. Çok fazla bir özelleştirme yapmanıza da gerek kalmıyor. Başlık eklenecek alanı en üste ekledim. HTML kodlarını kullanabiliyorsunuz. Tabii bu birazcık beni ürkütse de (açık oluşturabilecek birşey yapmışmıyımdır diye) ama buna da çözüm oluşturabilirim sanırım bazı değişikliklerle.

Yan tarafta da şunu belirteyim (Widgeti güncellemem lazım). Hayırlı kullanımlar diyorum. Güncellemeyi WordPress Başlangıç alanından yapabilirsiniz. Kurmadıysanız da WordPress eklenti alanından indirebilirsiniz.

Selametle.

10 thoughts on “Auto Attachments 0.5.5”

  1. Emrullah. Eklenti yönetim panelinde cache klasörü için yazma yetkisi kontrolü eklemiştim. Eğer orası yeşil ve OK! değilse wp-content/plugins/auto-attachments/cache klasörüne yazma izni vermen gerekmekte. Aksi durumda timthumb küçükresim oluşturamıyor

    1. Yazma iznini verdim ve yeşil OK gözüküyor fakat görüntü yukarıdaki gibi. Google Chrome ve İE de yukarıdaki gibi, Mozilla Firefox da aşağıdaki fotoğraftaki gibi gözüküyor. Orada nasıl bir görüntü oluşması gerekiyor? Eklediğim fotoğrafın küçültülmüş hali mi gözükecek?

      1. Emrullah şu an okuduğun bu yazıdaki gibi (Yukarıda bulunan Bu yazıya ait ekler alanı gibi yani) bir görüntü oluşacak. (Resim altında gölge olmayabilir o beim temamdan kaynaklanıyordur. Bana İletişim bölümünden ulaşıp site adresini gödnerebilir misin? Sorunun tam olarak  ne olduğunu bulalım

Comments are closed.