Auto Attachments Eklenti Güncellemesi (0.2.6)

Daha önceden de belirttiğim gibi yayınlamış olduğum eklentiyi güncellemeye ve geliştirmeye devam ediyorum. Elimden geldiğince işinize yarayacak ve sizleri memnun edecek hale getirmeye çalışıyorum. Son yayınlanan güncelleme ile birlikte Seçenek sayfası daha güçlü ve daha çok şeye karar verebildiğiniz (eklentinin sahip olduğu özelliklere göre) bir alana dönüştü.

İlk yayınladığım günden beri çok dilli olması için elimden geleni yaptığım eklenti artık tam anlamıyla çok dilli :) Şimdilik İngilizce ve Türkçe ama umuyorum ki kullanan arkadaşlar kendi dillerine dosyaları çevireceklerdir.

Ne yapar ki bu eklenti derseniz eklenti hakkındaki ilk yazıyı şuradan okuyup tam anlamıyla olayın içinde hissedebilirsiniz kendinizi.

  • Aşağıda sizlere yeni yönetim panelinin bir resmini aktaracağım. İçeride ne değişiklikler yaptığıma gelince;
  • Yönetim paneli daha modern ve güncel oldu. Artık çoğu şeye siz karar verebiliyorsunuz
  • Rar dosyası yükleme seçeneği eklendi. İsterseniz kapatabilirsiniz (önceki versiyonlarda sizden izin almadan otomatik yaptığım için özürler)
  • Video ve ses dosyası üst bilgi alanları  görünmesi hususu size bırakıldı.
  • Üst bilgi alanlarını belirtilen alanlarda yazılı bulunmazsa eklenti sizi uyarıyor.
  • Yönetim paneli Çok dilli hale getirildi.
  • Paylaşım ve beğeni için Facebook butonları eklendi (Twitter api çok yavaş yükleniyordu onu eklemedim)

Bunlarla beraber eklentiyi beğenerek (beğendiğiniz link WordPress eklenti veritabanındaki sayfadır) arkadaşlarınıza yayabilir, rar uzantılı dosyaların WordPress içine yüklenip yüklenmeyeceğine karar verebilir ve ses ve video dosyalarının başında görünen alanlardan ve yazılardan kurtulabilir/onları daha çok sevebilirsiniz :)

Elimden geldiği sürece eklentiyi güncellemeye devam edeceğim. Kullanan ve denemek için bile olsa indiren herkese teşekkürü bir borç bilirim.

Yeni Seçenek sayfasından ilk görüntüler (şok şok şok :) )

Auto Attachments Eklenti Güncellemesi (0.2.6)

Hadi Selametle.