TakaTuka.com İle Online Alışverişin Keyfini Çıkarın!

TakaTuka.com İle Online Alışverişin Keyfini Çıkarın!

Ülkemizde henüz daha yeni sayılabilecek bir Pazar olan online alışveriş, her geçen gün sunduğu kalite ve hizmetlerle emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Ünlü markanın modellerini bizlere bir platform üzerinden evimizin konforunda sunan pek çok e-ticaret sitesi olmasına karşın özellikle online ayakkabı sektöründe birkaç firma dikkat çekiyor. Bu firmaların başında ise 2 yıllık bir geçmişinin olmasına karşın sağladığı güven ve sunduğu yüksek müşteri memnuniyeti ile TakaTuka.com geliyor. Kurulduğu ilk yıllarda Crocs ve Stride Rite markalarının Türkiye’deki tek yetkili online satış kanalı olarak hizmet sunan TakaTuka.com, sektörde yakaladığı başarı grafiğini arttırarak, bünyesine eklediği dünyaca ünlü 60 ‘dan fazla ayakkabı markasını, her yaş ve ihtiyaca uygun binlerce model alternatifiyle sunuyor.

İster doğada, ister davetlerde, ister gündelik yaşamda olsun her tarza uygun bir model alternatifinin bulunduğu TakaTuka.com, özellikle Amerika’nın kaykay kültürünün mirasçısı olan ve gündelik tarzınıza hareket katacak olan Vans markasının geniş ürün koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Sneaker ayakkabı tarzını sevenlerin ilk tercihi olan Vans, her ne kadar Amerikan plaj ve kaykay kültürünün mirasçısı olsa da günümüzde modacıların dokunuşlarıyla özellikle genç kız ve erkeklerin sokak tarzını tamamlayan en önemli aksesuarların başında yer alıyor.

Kadın, erkek, genç, yaşlı her yaşa ve her tarza uygun ayakkabı alternatiflerini, 30 gün ücretsiz indirim/değişim garantisi, aynı gün kargo, farklı ödeme seçenekleri, telefonla işlem
zorunluluğunu ortadan kaldıran chat tabanlı Canlı Destek hattı ve sezon ürünlerinde ücretsiz kargo gibi avantajlarla sunuyor.

Çocuk grubu ürün çeşitliliği açısında diğer online e-ticaret sitelerine kıyasla Türkiye’nin lider e-ticaret sitesi olan TakaTuka.com, çocukların ayak gelişimine destek sağlayan dünyaca ünlü çocuk ayakkabı markalarını da ziyaretçilerine sunuyor. Stride Rite, New Balance, Bobux, Robeez, Nina Shoes gibi markaları tek bir platformdan sunan TakaTuka.com, dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan New Balance’ın çocuk ayakkabı modelleriyle de öne çıkıyor. Sahip olduğu canlı renkleri ve tarz tasarımıyla çocuklarının stillerini yansıtmak isteyen ebeveynlerin ilk tercihi arasında yer alıyor.
Online alışverişlerde güvenliğin yüksek olması gerektiğinin bilicinde olan ve müşteri güvenliğini ön planda tutan TakaTuka.com, güvenli ve kolay alışveriş yapılabilmesi için teknolojik alt yapısını gelişen teknolojiyle birlikte sürekli yenilemeye devam ediyor. Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.